O nás v médiách


2016-01-27 Príbeh o výstupe v časopise Slovenka
http://www.zenskyweb.sk/kategoria/slovenka


Som veľmi rád, že o našom výstupe vyšiel článok aj v známej Slovenke. I v ňom si prečítate podrobnosti z našeho výstupu a dozviete sa plno zaujímavých detailov. Článok nájdete v 3-om vydaní 2016. Ďakujem! 2016-01-10 Náš príbeh v nedeľníku Nového Času
http://www.cas.sk/
Naozaj potešujúce je aj ďalšie vydanie príbehu o našom výstupe v rozšírenom nedeľníku Nového Času. Na dva a pol stranách sa dočítate o našej strastiplnom pokuse o výstup na Broad Peak a o všetkých úskaliach, ktoré nám v úspešnom zakončení expedície zabránili.Veľká vďaka za záujem.


2016-01-01  Extra plus uverejnil článok o nás hneď po novom roku

http://www.extraplus.sk/clanok/osemtisicovka-na-hrane-zivota-smrti
Veľmi ma teší, že aj renomovaný časopis Extra plus zaujala naša expdícia a uverejnil o nej hneď 4-stranový článok v januárovom vydaní. Aj tu nájdete okrem článku niektoré z tých vydarenejších fotografíí a plno ďalších detailných informácií priamo z Pakistanského Karakoramu. Veľmi ma potešil váš záujem. Ďakujem!

2015-12-26 Príbeh z výstupu v českom časopise Maxim
http://www.maxim.cz/casopis/archiv-tistenych-cisel/maxim-1-2-2016-hloubkova-analyza-zen-nebyla-nikdy-snazsiUplne prvý po-expedičný článok o našom výstupe bol práve uverejnený v tlačenom vydaní českého časopisu Maxim. Je plný zaujímavostí a detailov, ktoré formou otázok zo mňa časopis vytiahol. Ich číslo bude v predaji do konca januára. Ďakujem za záujem! 
 

2015-10-17 Rádio Slovensko uvedie rozhovor o našej expedícii 17.októbra o 17:25

Možno o niečo detailnejšie rozoberanie celej našej expedície na Broad Peaku môžete počúvať na rádiu Slovensko už túto sobotu o 17:25 v relácii Cestovateľské kino. Zároveň bude možné pozrieť si aj pár fotografií z expedície priamo v archíve web stránky rádia Slovensko.

2015-10-12 Rozhovor na Rádiu FM 
V pondelok 12.októbra ste mali možnosť počuť krátke vstupy na Rádiu FM, kde som v rýchlosti zhrnul výsledky našej expedície a zrejme aj zohnal ďalšieho spolulezca...:-) Ďakujem za sledovanie.

2015-10-09 Správa z expedície na Čínskej web stránke GARMINU
http://www.garmin.com.cn/O výsledkoch našej expedície informuje v krátkej správe aj môj sponzor Garmin v Čínskom jazyku. Zároveň pripája aj pár propagačných fotografií a tak je možné aspoň niečomu rozumieť..:-) Veľmi pekne ďakujem

2015-09-24  (ne)Vystúpenie na festivale HOROMIL
Po všetkých prípravách prezentácie o expedícii Broad Peak som sa nakoniec kvôli veľmi smutným dôvodom nemohol zúčastniť festivalu Horomil v Považskej Bystrici. Verím, že festival dopadol dobre a ešte raz sa ospravedlňujem za moju neúčasť. V každom prípade ďakujem za pozvanie!
2015-09-07 Rozhovor pre Mestskú televíziu Ružomberok
Krátky rozhovor pre RKTV mohol byť veselší, pokiaľ by sa mi podaril aspoň jeden z mojich cieľov na expedícii. Aj napriek tomu som vďačný za záujem RKTV a dúfam, že v budúcnosti pribudnú rozhovory aj o úspešných expedíciách... Ďakujem.
  

2015-08-28  Rozhovor (nielen) o expedícii v televízii TA3
Takmer hneď po expedícii som sa zapojil v relácii Život dobrodruhov do rozhovoru, kde som hovoril nielen o našej expedícii, ale trochu aj o osobných pohľadoch na extrémne športy... Reláciu si môžete stále pozrieť v archíve televízie TA3, ktorej ďakujem za pozvanie.


2015-05-15 Rozhovor pre Mestskú Televíziu Ružomberok
Rozhovor, ktorý sme nahrali pred týždňom pre MTR,  je už v plnej prevádzke na ich web stránke. Dozviete sa v ňom okrem detailov expedície aj o tom, ako som sa dostal do Číny, či mám podporu rodiny, čo treba urobiť pre Guinnessov rekord a ako som dostal moje prvé omrzliny... Rozhovor nájdete tu.

2015-05-15 Nahrávanie rozhovoru pre MTR
V piatok som pre Mestskú televíziu Ružomberok nahral rozhovor o našej expedícii a všetkých zaujímavostiach okolo nej. Nalaďte si MTR v týždni 18-24.mája a každý deň sa dozviete aj to čo na tejto stránke nie je! Ďakujeme za záujem.  

2015-05-01 Prezentácia od ACIDMOUNTAIN 
http://acidmountain.net/
Minulý týždeň ma potešil na domácej adrese balík s peknými tričkami od acidMountain. Je teda 100% isté, že si aj na horách udržíme vysoký štýl oblečenia! No a aby toho nebolo dosť, tak okrem tričiek nás acidMountain prisľúbil prezentovať aj krátkymi článkami na sociálnych sieťach. Veľmi pekne ďakujeme!2015-04-28 Pred-expedičný rozhovor v Mestskej televízii Ružomberok 
Mestská televízia Ružomberok nás požiadala o rozhovor, v ktorom by som ich divákom priblížil našu expedíciu a prípadne aj predošlé výstupy a zážitky z hôr. Rozhovor už čoskoro nahráme a bude odvysielaný ešte pred samotným výstupom na Broad Peak. Ďakujeme za záujem!

2015-04-28 Článok na OUTDOORFILMY.sk
http://www.outdoorfilmy.sk/
Internetová stránka www.outdoorfilmy.sk venovaná outdoorovým filmom a správam uverejnila úvodný článok aj o našej expedícii. Sme radi, že si novinky o našom výstupe budete môcť pravidelne čítať aj na ich stránke. Ďakujeme!

2015-04-16 Článok na OUTDOORFILMY.sk
http://www.outdoorfilmy.sk/
Do radov multimediálnych partnerov sa tento týždeň pridal aj portál www.outdoorfilmy.sk - svet outdoorových filmov, ktorý ponúka články, videá a filmy z prostredia úplne mimo štyroch stien. Sme veľmi radi že nás oslovili a zároveň si tak o našej výprave nájdete novinky aj na ďalšom internetovom portály. Ďakujeme!


2015-04-16 Článok na 8000.sk
http://www.8000.sk
Teší nás, že stránka venovaná výškovému horolezectvu na Slovensku - www.8000.sk - zaradila do svojich aktualít aj správu o našej expedícii. Nadšencov hôr a lezenia, tak bude pravidelne informovať o tom ako postupujú prípravy a nakoniec aj o tom, ako a či uspejeme na Broad Peaku. Ďakujeme za záujem!

2015-04-08 Webstránka STAFF.co.nz uverejnila článok o našej expedícii
http://www.stuff.co.nz/
Článok o Nathanovi a našej expedícii si môžete v angličtine prečítať na webstránke Staff.co.nz, ktorá sa venuje správam z Nového Zélandu.  Sme veľmi radi, že už aj u protinožcov začínajú tušiť naše plány na toto leto. Ďakujeme.
2015-04-08 Článok v dvojmesačníku Lidé a Hory
http://www.lideahory.cz/
Dvojmesačník Lidé a Hory - plný zaujímavých článkov pre milovníkov hôr - publikoval o nás úvodný článok o našej expedícii. Zároveň budú o našej expedícii pravidelne informovať, takže správy o nás nájdete aj v tomto časopise plnom výborných článkov. Ďakujeme za priazeň!

2015-04-02 Rozhovor o expedícii na Rádiu FM
V tento deň bol odvysielaný rozhovor o našej expedícii aj na Rádiu FM. Vypočuť si ho môžete TU.
Rádio FM vás bude aj naďalej o našej expedícii pravidelne informovať a preto ho pravidelne počúvajte! Ďakujeme

2015-04-01 Záujem Rádia Slovensko o návštevu a rozhovor
http://slovensko.rtvs.sk/
Sme veľmi radi, že o našu expedíciu prejavilo záujem aj Rádio Slovensko. Už teraz sa teším na rozhovor nielen pred výstupom, ale taktiež aj po ňom, keď do rádia zavítam veľmi rád aj osobne. Počúvajte Rádio Slovensko a dozviete sa o nás ešte viac! Ďakujeme!

2015-03-25 Rozhovor do rádia FM
Dnes sme nahrávali telefonický rozhovor do rádia FM. 
Išlo predovšetkým o opísanie našej expedície: čo nás čaká, aké robíme prípravy, aké je zloženie tímu, aké riziká bude výstup obsahovať a čo všetko treba pripraviť pre Knihu rekordov. Rozhovor by mal odznieť v rádiu FM už tento týždeň v poobedňajšej relácii medzi 14-18 hodinou. Ďakujeme za záujem a podporu!

2015-03-16 Článok v denníku Plus1deň

2015-03-08 O expedíciu prejavili záujem viaceré médiá
Dostal som pozvánku do relácie Rozhovory cez polnoc v televízii TA3, kde by som mal zavítať krátko po skončení expedície a priamo v relácii im opísať moje najčerstvejšie dojmy.Ozvalo sa mi aj rádio FM, ktoré chce so mnou sledovať prípravu a priebeh expedície a to cez telefonické vstupy do relácie Popo FM.
 
Mestská televízia Ružomberok ma rada privíta v ich štúdiu hneď, ako budem najbližšie v tomto meste. Rádio Sever a rádio Rebeca budú taktiež prinášať správy (vo svojich reláciách a aj na ich webe) o priebehu príprav pred expedíciou, ako aj samotné napredovanie počas výstupu na Broad Peak. 
 
Ako prvý z tlačených periodík ma oslovil denník Plus 1 deň, ktorý má eminentný záujem prinášať správy o našej expedícii.

Ďakujem všetkým spomenutým médiám za záujem a verím, že správy z rozličných zdrojov ocenia aj priaznivci či fanúšikovia outdórových expedícií ako je tá naša...:-)