Náš teamZdeno Brnoliak - 39 ročný Slovenský lezec, momentálne pracujúci v Číne ako architekt. Mojím najväčším úspechom bol výstup na Muztagh Ata (7500m) v západnej Číne, ako aj ďalšie úspešné výstupy na hory v Európe (Francúzsko, Taliansko, Fínsko, Anglicko...) USA, Novom Zélande, Indonézii a v ďalších krajinách.
Úspešné zdolanie Braod Peak-u by ma posunulo výrazne bližšie k ďalším cieľom medzi ktoré patria nielen 8000m hory v Číne, ale aj výstupy na najvyššie vrcholy všetkých kontinentov vrátane zdolania Mt Everestu.
Nathan Dahlberg - 49 ročný bývalý profesionálny cyklista Tour de France, ktorý súťažil vo viac ako 55 krajinách po celom svete. Medzi jeho horolezecké výstupy patria napríklad vrcholy v Číne, Pakistane, USA, ale aj na jeho rodnom Novom Zélande.
Bicyklovanie na 8tisícovom vrchole by ho posunulo ešte bližšie k ikonám Novozélandského cyklistického športu.
Dimitar Kamburov - 36 ročný Bulhar, pracujúci ako prieskumný geológ väčšinou okolo sopiek v Afrike. Úspešne vystúpil na vrcholy v USA, Čile, Tanzánii, Peru, Indonézii a v Bolívii. Prípadný úspech na Broad Peaku mu otvorí dvere k výstupom na najvyššie hory našej planéty.